foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

nowy adres

Niedziela z szarlotką

W niedzielę, 23.09.2018r., Szkolne Koło Wolontariatu z naszej szkoły wzięło udział w akcji organizowanej przez Caritas oraz parafię Chełmce pod nazwą „Niedziela z szarlotką”.

Akcja ta polegała na przygotowaniu przepysznych szarlotek przez uczniów naszej szkoły przy pomocy rodziców, a następnie obdarowanie nimi po Mszy Świętej o godzinie 8.00. Pomimo wczesnej godziny Mszy Świętej, ludzie wychodzący z kościoła, chętnie częstowali się szarlotkami. Dodatkowo składali ofiarę pieniężną dla osób, którym na co dzień brakuje pożywienia. Po każdej mszy, swoje ciasta wystawiały Szkolne Koła Caritas ze szkół w Brynicy i Porzeczu oraz szkoła w Chełmcach.

Przy rozdawaniu szarlotek pomagali: Maja Bożęcka, Amelia Przeździk, Mateusz Lesiak, Grzegorz Palacz, Krzysztof Palacz oraz Maciej Błaszczyk.

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim zaangażowanym w tę akcję - rodzicom oraz uczniom. Zapraszamy za rok na wspólną słodką niedzielę z sercem.

Osoba odpowiedzialna za treść: mgr Dorota Szczypiór

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.