Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku - Zajęcia dodatkowe

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


logo ministerstwo

Zajęcia pozalekcyjne organizowane w Szkole Podstawowej

im. H. Sienkiewicza w Oblęgorku

w II semestrze w roku szkolnym 2018/2019

 Lp.

  Klasa

Nazwa zajęć

Termin

 Prowadzący

1.

IIa

zajęcia z uczniem zdolnym

(Przygoda z plastyką)

piątek

9.45-10.30

p. K. Banasik

2.

IIa, IIb

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

(Supermatematyk)

środa

12.45-13.30

p. D. Bielacha

3.

IIa, IIB

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

środa

12.45-13.30

p. K. Foks

4.

IIb

zajęcia z uczniem zdolnym

piątek

11.55-12.40

p. D. Bielacha

5.

III

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

piątek

11.55-12.40

p. J. Smolarczyk

6.

III

zajęcia z uczniem zdolnym (w ramach projektu MegaMisja)

wtorek

8.05-8.50

p. J. Smolarczyk

p. A. Baran

7.

III

zajęcia z uczniem zdolnym (konsultacje nauczycielskie)

czwartek

12.45-13.30

p. A. Baran

8.

IIa, IIb, III

koło teatralne

wtorek

12.45-13.30

 p. J. Mróz

9.

IVa, IVb, Va

koło muzyczne

poniedziałek

13.35-14.20

p. Z. Wójcik

10.

IVa, IVb

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze
z matematyki

środa

13.35-14.20

p. J. Kowalczyk- Knap

11.

Va, Vb

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze
z matematyki

środa

13.35- 14.20

p. M. Rogula

12.

VI

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

z matematyki

środa

13.35 -14.20

p. J. Pater

13.

IVa,IVb,Va,Vb

zajęcia teatralno-migowe

czwartek

13.35-14.20

p. D. Rogula

14.

IVa,IVb,Va,Vb, VI

warsztaty plastyczne

środa

13.35-14.20

p. J. Ciołak

15.

IVa

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z j. polskiego

poniedziałek

13.35-14.20

p. E. Zapała

16.

IVb

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze 
z j. polskiego

środa

8.05-8.50

p. M. Jas

17.

Va,VB

koło biologiczne

poniedziałek

12.45-13.30

p. J. Skoczylas

18.

Va,VI

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

poniedziałek

12.45-13.30

p. D. Rogula

19.

Va,Vb,VI, VII,VIIIa,VIIIb,

IIIa,IIIbG

zespół muzyczny

środa

14.25-15.10

p. Z. Wójcik

20.

IVa,IVb,Va,Vb

koło j. angielskiego

czwartek

13.35-14.20

p. B. Bujała

21.

Va

koło matematyczne

(prowadzone naprzemiennie)

poniedziałek

12.45-13.30

piątek

13.35-14.20

p. J. Kowalczyk-Knap

22.

Va,Vb

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

piątek

12.45-13.30

p. D. Rogula

23.

VI

konsultacje polonistyczne

środa

13.35-14.20

p. M. Walczak

24.

VII,VIIIa,VIIIb

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 
z j. polskiego

środa

14.25-15.10

p. E. Zapała

25.

VIIIa

koło polonistyczne

piątek

12.45-13.30

p. E. Zapała

26.

VIIIb

koło polonistyczne

czwartek

12.45-13.30

p. E. Zapała

27.

IIIa,IIIb G

koło chemiczne

(Klub Młodego Odkrywcy)

czwartek

14.25-15.10

p. A. Komisarczyk

28.

Vb

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

czwartek

12.45-13.30

p. D. Rogula

 29.

SKS

poniedziałek

14.25-15.10

czwartek

14.25-15.10

 p. M. Zieliński

30.

SKS

wtorek

14.25-15.10

środa

14.25-15.10

p. J. Skoczylas

31.

Ia

gromada - Zuchy

czwartek

11.55-12.40

p. J. Smolarczyk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku Rights Reserved.