Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku - Szkolne Koło Wolontariatu

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


logo ministerstwo

Pola Nadziei 2018/2019

    IMG 20190607 15010s 8Szkolny Klub Wolontariatu corocznie wspiera akcje mające na celu zbieranie funduszy na rzecz kieleckiego Hospicjum. Ale „Pola Nadziei” to nie tylko akcje, ale również konkursy, które mają promować tę szlachetną akcję niesienia pomocy tym najbardziej potrzebującym.

Czytaj więcej: Pola Nadziei 2018/2019

Występ w Klubie Seniora

            Uczniowie z wielką niecierpliwością wyczekiwali 11.06.2019 r., ponieważ tego dnia po raz pierwszy mieli zaprezentować swój występ pantomimy pt. ,,Ręce”.

Czytaj więcej: Występ w Klubie Seniora

Serce dla hospicjum

Luty to miesiąc kojarzony ze świętem zakochanych. Wolontariusze Hospicjum im. Św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach wpadli na pomysł, że to także doskonała okazja do uwrażliwienia ludzi na osoby terminalnie chore i okazanie wobec nich miłości i troski. W podzięce za datki wrzucone do puszek na rzecz hospicjum wręczali oni piernikowe serca. Wolontariusze kwestowali w galeriach i na ulicach Kielc 13 i 14 lutego.

Czytaj więcej: Serce dla hospicjum

Wolontariusze - młodzi niosący dobro

Pierwszy semestr 2018/2019 roku minął bardzo szybko dla wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Oblęgorku z uwagi na wiele akcji, w których brali udział, a na które co roku z niecierpliwością czekają.

Czytaj więcej: Wolontariusze - młodzi...

Świąteczny koncert w Hospicjum w Kielcach

 

We wtorek 29.01.2019 r. na zakończenie okresu świątecznego wolontariusze wraz z uczniami klasy VI pojechali do kieleckiego hospicjum ze świątecznym kolędowaniem oraz wierszami.

Czytaj więcej: Świąteczny koncert w...

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Już po raz drugi wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu zaangażowali się w kwestowanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czytaj więcej: Wielka Orkiestra...

Niedziela z szarlotką

W niedzielę, 23.09.2018r., Szkolne Koło Wolontariatu z naszej szkoły wzięło udział w akcji organizowanej przez Caritas oraz parafię Chełmce pod nazwą „Niedziela z szarlotką”.

Czytaj więcej: Niedziela z szarlotką

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku Rights Reserved.