foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

nowy adres

4 medale srebrne i 2 brązowe to wynik naszych uczniów na IV Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych w Pływaniu

W środę 25 października 2017 r. na pływalni Olimpic w Strawczynku odbyły się IV Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych w Pływaniu o Puchar Dyrektora Pływalni. W zawodach brali udział uczniowie z 13 szkół podstawowych naszego województwa.

Zawody przebiegały w miłej i sportowej rywalizacji przy widocznym dopingu naszych dziewcząt - Marceliny Ciołak i Anny Malickiej, które na tę okazję przygotował plansze i okrzyki sportowe.

Uczestnicy zawodów pływali indywidualnie stylem dowolnym w kilku kategoriach wiekowych i na różnych dystansach. Na zakończenie zawodów odbyła się sztafeta, w której 4 uczniów reprezentowało swoją szkołę. Startująca czwórka w ciągu 20 minut musiała przepłynąć jak najdłuższy dystans.

Na zakończenie odbyła się dekoracja najlepszych uczestników zawodów. Uczniowie otrzymali dyplomy, medale oraz puchary z rąk Dyrektora Pływalnia Maciej Lewandowskiego.

Miejsca medalowe naszych uczniów:

II miejsce na dystansie 50 m w kategorii chłopców klas IV-V zajął Maciej Błaszczyk,

II miejsce na dystansie 50 m w kategorii dziewcząt klas VI-VII zajęła Maria Błaszczyk,

II miejsce na dystansie 50 m w kategorii dziewcząt klas II-III G zajęła Natalia Kosiba,

III miejsce na dystansie 50 m w kategorii dziewcząt klas II-IIIG zajęła Anna Siedlarz,

II miejsce na dystansie 100 m w kategorii chłopców klas II-IIIG zajął Wojciech Grątkiewicz,

III miejsce w sztafecie (Natalia Kosiba, Anna Siedlarz, Wojciech Błaszczyk, Wojciech Grątkiewicz).

Naszą szkołę reprezentowali pod opieką pani Justyny Kusińskiej uczniowie: Maciej Błaszczyk, Michał Cedro, Grzegorz Gaweł, Mikołaj Detko, Makary Olejarczyk, Gabriel Cichocki, Kacper Śliwa, Jakub Gaweł, Wojciech Błaszczyk, Wojciech Grątkiewicz, Julia Gaj, Anna Malicka, Marcelina Ciołak, Aleksandra Lis, Maria Błaszczyk, Julia Salacha, Anita Prus, Idalia Mastalerz, Anna Siedlarz, Natalia Kosiba.

Wszystkim uczniom gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Osoba odpowiedzialna za treść: mgr Justyna Kusińska

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.