Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku - Wydarzenia sportowe 2018/2019

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


logo ministerstwo

Oblęgorek kibicował Koronie!

Dzięki Fundacji Sportowcy Dzieciom w ramach ogólnopolskiej akcji ,,Więcej Sportu w Realu” 5 kwietnia uczniowie naszej szkoły wybrali się na mecz Ekstraklasy piłki nożnej: Korona Kielce – Zagłębie Lubin.

Czytaj więcej: Oblęgorek kibicował...

Szkoła w Oblęgorku zakwalifikowana do programu „Szkolny Klub Sportowy”  na 2019 rok

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach po raz kolejny otrzymał dofinansowanie na realizację zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży szkolnej ze szkół województwa świętokrzyskiego w ramach programu „Szkolny Klub Sportowy” zgodnie z decyzją nr 49 Ministra Sportu Turystyki z dnia 22 października 2018 r. i został Operatorem Wojewódzkim programu „SKS”.

Czytaj więcej: Szkoła w Oblęgorku...

Szkoła w Oblęgorku wyróżniona na gali sportu przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego

20 grudnia w Filharmonii Świętokrzyskiej odbyła się uroczysta gala, na której Samorząd Województwa Świętokrzyskiego podsumował sportowy rok 2018.

Czytaj więcej: Szkoła w Oblęgorku...

Szkolna Halowa Liga Trójek Piłkarskich – wyniki końcowe

            23 listopada odbyła się VIII Edycja Szkolnej Halowej Ligi Trójek Piłkarskich Chłopców. W turnieju udział wzięło 6 drużyn z klas IV–VI. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym.

Czytaj więcej: Szkolna Halowa Liga...

Sukcesy w zawodach w pływaniu

W międzyszkolnych zawodach w pływaniu, które odbyły się dnia 24 października 2018 r. na pływalni Olimpic w Strawczynku, nasi uczniowie, choć w niewielkim składzie (11 uczniów), osiągnęli duży sukces, zdobywając indywidualnie: 2 złote medale, 1 srebrny, 2 brązoweoraz 2puchary za pierwsze miejsca w sztafetach4x50m (dla klas V-VI i VII- III gimnazjum).

Czytaj więcej: Sukcesy w zawodach w...

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku Rights Reserved.