Szkoła Podstawowa w Oblęgorku - Z życia szkoły

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


logo ministerstwo

Chemia to czary

W ramach spotkań z ludźmi wykonującymi ciekawy zawód11 kwietnia w klasach zero odbyły się warsztaty chemiczne, które poprowadziła pani Monika Kocik – mama Kuby.

Czytaj więcej: Chemia to czary

Ostatnie powtórki ósmoklasistów

Egzamin już za tydzień, zatem przyszedł czas na uporządkowanie wiadomości. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich uczniów, nauczycielki języka polskiego, p. Marzena Walczak i p. Edyta Zapała, zaproponowały drugie spotkanie w ramach przygotowań do egzaminu.

Czytaj więcej: Ostatnie powtórki...

Warsztaty „Nie jestem obojętny – POMAGAM”

W ramach szkolnego tygodnia profilaktyki w klasach 0-III odbyły się warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej „Nie jestem obojętny – POMAGAM” prowadzone przez pana Marcina Zielińskiego.

Czytaj więcej: Warsztaty „Nie jestem...

„My i gry - moja wielka przygoda Polska”

13.03.2019 r. uczniowie naszej szkoły: Jagoda Nowak, Jakub Dudek, Bernard Skoczylas i Bartłomiej Krzemiński spróbowali swoich sił w konkursie historycznym, który przeprowadzony został w bardzo nietypowy i ciekawy sposób - drużyny z poszczególnych szkół na I etapie konkursu rywalizowali ze sobą podczas gry planszowej.

Czytaj więcej: „My i gry - moja wielka...

     WIOSNA, WIOSNA, WIOSNA, ACH, TO TY!!!

Pierwszy dzień wiosny uczniowie klas młodszych powitali na sportowo, biorąc udział w Międzyklasowym Turnieju Sportowym klas I-III.

Czytaj więcej: WIOSNA, WIOSNA, WIOSNA,...

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku Rights Reserved.