Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku - Z życia szkoły

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Warto odwiedzić

kuratorium kielce


gmina strawczyn herb


logo ministerstwo

Pączek dla każdego…

W tłusty czwartek przewodnicząca SP w Oblęgorku razem ze swoją zastępczynią w ludowych strojach rozdawały pączki. Wchodząc do klas, przypominały o tradycji jedzenia tych słodkich pyszności, by potem częstować każdego.

Czytaj więcej: Pączek dla każdego…

Konkurs ekologiczny

Uczniowie klas 0-III wraz z wychowawczyniami przygotowali prace na konkurs ekologiczny, który corocznie organizuje Starostwo Powiatowe w Kielcach.

Czytaj więcej: Konkurs ekologiczny

Zabawa karnawałowa w Oblęgorku

W sobotę, 25 stycznia, w szkole w Oblęgorku odbyła się zabawa karnawałowa. Jej organizatorami byli: Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Oblęgorku oraz Rada Sołectwa Oblęgorek. Zabawa miała charakter otwarty, więc oprócz uczniów naszej szkoły, mile widzianymi gośćmi były dzieci z sołectw Oblęgór i Oblęgorek wraz z rodzicami.

Czytaj więcej: Zabawa karnawałowa w...

Warsztaty kulinarne „ Jak powstaje masło?”

Uczniowie z edukacji wczesnoszkolnej mieli możliwość wzięcia udziału w interesujących warsztatach pt. "Jak powstaje masło". Warsztaty odbyły się w naszej szkole.

Czytaj więcej: Warsztaty kulinarne „...

Dzień Babci i Dziadka

Od wielu już lat, w kalendarz uroczystości szkolnych, na stałe wpisał się Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość ta przygotowywana jest przez najmłodszych uczniów szkoły. Tak też było i w tym roku. 21 stycznia, w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, dzieci przedstawiły program artystyczny.

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku Rights Reserved.